ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΙΤΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΙΤΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020

ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΠΡΩΙΝΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 08:00-14:30 ΟΜΑΔΕΣ Α ΚΑΙ Δ
ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗΣ ΚΑΙ ΝΥΚΤΕΡΙΝΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ 14:30-08:00 επομένης ΟΜΑΔΑ Γ’
Κλινικές 08:00 – 14:30 08:00 – 16:00 08:00 – 23:00 14:30 – 08:00 επομένης 08:00 – 08:00 επομένης ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Παθολογική Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ» Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ» Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ
Γ.Ν.Ν. ΙΩΝΙΑΣ «ΚΩΝ/ΠΟΥΛΕΙΟ» Γ.Ν.Α. «ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΕΜΙΓΚ» Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Καρδιολογική Γ.Ν.Ν. ΙΩΝΙΑΣ «ΚΩΝ/ΠΟΥΛΕΙΟ» (αιμοδυναμικό εργαστήριο) Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. (αιμοδυναμικό εργαστήριο) ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ» (αιμοδυναμικό εργαστήριο) Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ (αιμοδυναμικό εργαστήριο)
Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ» (αιμοδυναμικό εργαστήριο) Γ.Ν.Α. «ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΕΜΙΓΚ» Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ» (αιμοδυναμικό εργαστήριο)

Γ.Ν.Α. «ΣΩΤΗΡΙΑ»

Χειρουργική Γ.Ν.Α. «ΚΑΤ»
Γ.Ν.Α. «ΣΩΤΗΡΙΑ» Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Α. «ΕΛΠΙΣ» Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ» Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ
Γ.Ν.Ν. ΙΩΝΙΑΣ «ΚΩΝ/ΠΟΥΛΕΙΟ» Γ.Ν.Α. «ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΕΜΙΓΚ» Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ
Αγγειοχειρουργική Γ.Ν.Α. «ΕΛΠΙΣ»
Γ.Ν.Ν. ΙΩΝΙΑΣ «ΚΩΝ/ΠΟΥΛΕΙΟ»
ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ.

Αιματολογική Α.Ο.Ν.Α «ΑΓ. ΣΑΒΒΑΣ» έως 15:00

Γαστρεντερολογική Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ.
Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ» Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»

Γναθοχειρουργική Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»

Δερματολογική
Ν.Δ.Ν.Α.«Α. ΣΥΓΓΡΟΣ»

Ενδοκρινολογική Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ» Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ.
Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»

Θωρακοχειρου- Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. Γ.Ν.Α. «ΚΑΤ»
ργική

Κλινικές 08:00 – 14:30 08:00 – 16:00 08:00 – 23:00 14:30 – 08:00 επομένης 08:00 – 08:00 επομένης ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Καρδιοχειρουργική Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»

Νευρολογική Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Νευροχειρουργική Γ.Ν.Α. «ΚΑΤ» Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Νεφρολογική Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ» Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ Από 08:00 έως 15:00
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ» 08:00 εως 18:00

Ογκολογική Γ.Ο.Ν.Κ.«ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ» έως 15:00.
Α.Ο.Ν.Α. «ΑΓ. ΣΑΒΒΑΣ» έως 15:00

Οδοντιατρική • Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ.
Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ»
Γ.Ν.Α. «ΕΛΠΙΣ»
Γ.Ν.Ν. ΙΩΝΙΑΣ «ΚΩΝ/ΠΟΥΛΕΙΟ»

Ορθοπαιδική Γ.Ν.Ν. ΙΩΝΙΑΣ «ΚΩΝ/ΠΟΥΛΕΙΟ» Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. Γ.Ν.Α. «ΚΑΤ»
Γ.Ν.Α. «ΑΜΑΛΙΑ ΦΛΕΜΙΓΚ» Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Κλινική Χεριού-Μικροχειρουργική Άνω Άκρου • Γ.Ν.Α. «ΚΑΤ»
Ουρολογική Γ.Ν.Α. «ΕΛΠΙΣ» Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Ν. ΙΩΝΙΑΣ «ΚΩΝ/ΠΟΥΛΕΙΟ» Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ» Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Οφθαλμολογική Γ.Ν.Α. «ΕΛΠΙΣ» Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Ν.Α. «ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΕΙΟ» Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Πνευμονολογική

Γ.Ν.Α. «ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ» 20:00 – 08:00 επομένης

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ» 08:00 – 20:00

Πλαστ. Χειρουργική Γ.Ν.Α.«Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ»
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Ρευματολογική • Γ.Ν.Α. «ΚΑΤ» ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ

Κλινικές 08:00 – 14:30 08:00 – 16:00 08:00 – 23:00 14:30 – 08:00 επομένης 08:00 – 08:00 επομένης ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
Ψυχιατρική Ν.Π. «ΑΙΓΙΝΗΤΕΙΟ»
Γ.Ν.Ν. ΙΩΝΙΑΣ «ΚΩΝ/ΠΟΥΛΕΙΟ»
Ψ.Ν.Α. «ΔΑΦΝΙ» Για εκούσιες και εισαγγελικές

Ω.Ρ.Λ. Γ.Ν.Α. «ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ-ΜΠΕΝΑΚΕΙΟ» Ε.Ε.Σ. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ» Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»
Γ.Ν.Α. «ΣΩΤΗΡΙΑ»

Γυναικολογική • Π.Ν. «ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ» •Γ.Ν.Μ.Α. «ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ»
• Γ.Ν.Ν. ΙΩΝΙΑΣ «ΚΩΝ/ΠΟΥΛΕΙΟ» ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Μαιευτική Π.Ν. «ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ» • Γ.Ν.Μ.Α. «ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ»
• Γ.Ν.Α. «ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ»

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Παιδιατρικό Γ.Ν. ΠΑΙΔΩΝ «ΠΕΝΤΕΛΗΣ» Γ.Ν.Π. «ΑΓ. ΣΟΦΙΑ»

ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Γ.Ν. «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ
Γ.Ν.Ε. «ΘΡΙΑΣΙΟ»

Παιδοψυχιατρική Γ.Ν. ΠΑΙΔΩΝ «ΠΕΝΤΕΛΗΣ»
Γ.Ν.Π. «ΑΓ. ΣΟΦΙΑ»
Γ.Ν.Α «ΑΣΚΛΗΠΙΕΙΟ» ΒΟΥΛΑΣ

Γ.Ν.Π. «ΑΓ. ΣΟ

Γ.Ν. ΠΑΙΔΩΝ «ΠΕΝΤΕΛΗΣ»

Παιδοοδοντιατρική Γ.Ν. ΠΑΙΔΩΝ «ΠΕΝΤΕΛΗΣ»
Παιδοκαρδιοχειρουργική
Παιδοκαρδιολογική

ΕΦΗΜΕΡΕΥΟΝΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΙΤΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ